2019, қараша,25 Хор дирижерлеу бөлімінде студенттік конференцияларды өткізу тәжірибесі

• Category: 2019,қараша
  • Published on Monday, 25 November 2019 11:56

Михаил Григорьевич Никитенко басқаратын @dirizhery_mk хор дирижерлеу бөлімінде студенттік конференцияларды өткізудің көрнекті тәжірибесі бар. Қатысушылардың баяндамалары жас ерекшелік психологиясын есепке ала отырып, ғылыми дереккөздерді, тәжірибелік жұмыс әдістерін, презентациялық мәдениет пен шешендік шеберлікті, конференция тақырыбына жауап беретін және болашақ оқытушылардың педагогикалық құзыреттілігін қалыптастыратын барлық нәрселерді білумен ерекшеленді. Колледж өміріндегі тағы бір маңызды оқиға @muz_coll_pvl бөлім журналының 1 нөмірінің тұсаукесері өтті. Біздің музыкалық колледж наурыз айында өтетін облыстық ғылыми-шығармашылық конференцияда, Павлодар облысының мәдени мұраларын күтеміз.