2020,желтоқсан,8 Балалар мен жасөспірімдер шығармашылығының Халықаралық қашықтық (online) байқауы

23.11 бастап.- 05.12.20 ұлы ақын, композитор, ойшыл Абай Құнанбаевтың 175 жылдығына орай «Құлақтан кіріп бойды алар» атты балалар мен жасөспірімдер шығармашылығының Халықаралық қашықтық (online) байқауы өтті.
Құттықтаймыз!
ББММ:
1 орын-Шашина Эвелина (блокфлейта), оқытушы Бондаренко Т.А., концертмейстер Батурина И. Г.
2 орын-Головчук Надежда (труба), оқытушы Шлегель В.А., концертмейстер Куминов А.Б. Муз.мектеп-интернаты:
2 орын - Салимов Азиз (труба), оқытушы Шлегель В.А., концертмейстер Куминов А.Б. Музыкалық колледж:
2 орын-Петров Даниил (труба), оқытушы Шлегель В.А., концертмейстер Куминов А.Б. 2 орын-Штраус Владислав (валторна), оқытушы Шлегель О.В., концертмейстер Куминов А.Б. Конкурсты ұйымдастырушы:
С.Торайғыров университеті, «Орындаушылық өнер» кафедрасы