2021,қараша,22 13 қарашада базалық тәжірибе мектебінің оқушылары тәжірибеден өтуші студенттермен бірге «Қазақ халық аспаптары» бөлімінің 30 жылдығына арналған мерейтойлық концертке қатысты

• Category: 2021,қараша
  • Published on Monday, 22 November 2021 05:45

13 қарашада базалық тәжірибе мектебінің оқушылары тәжірибеден өтуші студенттермен бірге «Қазақ халық аспаптары» бөлімінің 30 жылдығына арналған @okni_muzcoll мерейтойлық концертіне қатысты.
@Violin_pvl Ішекті аспаптар квартетінің орындауындағы В.А. Моцарттың шығармалары күтпеген тосын сый мен викторинаға айналды.
Концерт барысында балалар домбырашылар, қобызшылар, қазақ халық аспаптары оркестрі, ҚХАБ хоры және бөлім түлектерінің орындауындағы Қазақстан композиторларының шығармаларымен танысты.
Музыкалық әдебиетті оқыту тәжірибесінің жетекшісі Коновалова Елена Владимировна