2019, желтоқсан, 26 Тыңдаушының музыкамен кездесуі

• Category: 2019,желтоқсан
  • Published on Thursday, 26 December 2019 11:06

Тыңдаушының музыкамен кездесуі бұл әрқашан оқиға және күн қуанышы, егер жүргізуші залды өзіне: сөйлеу интонациясына, дене пластикасына, ойдың тереңдігіне және адам белсенділігінің барлық көріністерінің шексіздігіне дейін сүйсе, орын алуы мүмкін. Сценарий концепті және аудиториямен қарым-қатынас іс-шараның табыстылығын құрайтын және осы құзыреттерді тек оларды жетік меңгерген адам ғана бере алады –лекторлық практика жетекшісі Землякова Наталья Владимировна. Лекторлық шеберлік-сөз арқылы туған өнер, теориялық жұмыстың барлық зерттелген формаларын көрсетуді қамтитын ашық сабақ тақырыбы. 3 курс студенттері композиторлық ойдың жеке басын, актерлік шеберлігін көрсете білді, жалпы өздерін сезінуге, ресімдеуге, іске асыруға қабілетті кәсіби лекторлар ретінде көрсетті. Ақ жол тілейміз!