2019,қазан, 02 Студенттер тірек-қимыл аппараты бұзылған балаларды оңалту орталығында

• Category: 2019,қазан
  • Published on Wednesday, 02 October 2019 12:30

Бүгін алғаш рет «Музыка теориясы» бөлімінің студенттері Дана Тәженова, Анастасия Боровских және Бульон Эдуард Тірек-қимыл аппараты бұзылған балаларды оңалту орталығында болып, балалармен танысты, педагог-музыкант жанар Төлеутайқызы Токатова t_zhanar_t өткізген музыка сабақтарын көрді, директордың орынбасары Роза Камаловна Қадырбековамен әңгімелесті. Кездесуге дайындала отырып, біз алдымызға осы ерекше балаларды тәрбиелеу мен музыкалық білім беруде өзара іс-қимыл жасау мүмкіндігін анықтау міндетін қойдық. Орталық педагогтарының бай тәжірибесі ынтымақтастықтың шексіз мүмкіндіктерін, олардың махаббаты мен мейірімділігін, көңіл-күйлерін және адам сүйгіштігін ашады.
@muz_coll_pvl @otm_collegeofmusic
#muzlifeперіштелер