2020,ақпан, 28 Педагогикалық тәжірибе конкурсы

• Category: 2020,ақпан
  • Published on Friday, 28 February 2020 09:33

Үшінші жыл біздің колледжде Павлодар облысы бойынша Қазақстанның іскер әйелдер қауымдастығы мен «Атамекен» өңірлік кәсіпкерлер палатасының қолдауымен педагогикалық тәжірибе, жыл тәжірибеден өтуші бойынша конкурс табысты өткізіліп келеді. Биылғы жылы конкурс өңірлік, Trainee 2020 мәртебесіне ие болды, Музыкалық білім беру мамандықтары бар колледждерге шақырылды және қатысуға дайындалуда.Чайковский атындағы Алматы музыкалық колледждерінің қатысушыларын күтеміз. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. өтінімдерін күтеміз Imperial Design Дизайн студиясына ынтымақтастық үшін алғыс білдіреміз.