2022,наурыз,29 2 өңіраралық конкурстың қорытындысы

• Category: 2022,ақпан
  • Published on Tuesday, 29 March 2022 10:05
  • Written by Кощук Э.Г.

Бүгін «Музыкалық әдебиет» номинациясында музыкалық-теориялық пәндер бойынша 2 Аймақаралық конкурстың қорытындылары жарияланды. 6-сынып / 4-курс санатында БММ 1 орын - Ахметова Риза Павлодар қаласының БММ және Сабадаш Елизавета Ертіс ауылының БММ.
2 орын Багина Софья Шарбақты ауылының БММ.
Үш қатысушы 3 орынға ие болды:
Тукбергенова Аяулым Ертіс ауылының БММ;
Тоқтарқанова Роза ШҚО Глубокое ауылының БММ;
Романенко Лина Павлодар қаласының дарынды балаларға арналған музыкалық мектеп-интернаты.
Қатысқаны үшін дипломдармен марапатталды: Ерболат Амина мен Күмисбек Медина-екеуі де Павлодар қ. БММ және Сапарғалиев Нұрали және Камзин Асанали-екеуі де Павлодар қ. дарынды балаларға арналған музыкалық мектеп-интернатының оқушылары.

Конкурсқа қатысушылардың 7 сынып оқушылары арасында:

Бас жүлде:
Павлодар қаласының Соколенко Татьяна ББММ және Нигматулина Малика Павлодар қаласының дарынды балаларға арналған музыкалық мектеп-интернатының оқушысы.

1 орын: Белоусько Валерия Шарбақты ауылының БММ.
Сапар Камилла Павлодар қ. БММ
Оразбаева София Павлодар қ. БММ

2 орын: Овэс Анна Павлодар қаласының дарынды балаларға арналған музыкалық мектеп-интернаты.
Кармен Алина Павлодар қ. БММ
Грохотова Анастасия ШҚО Глубокое ауылының БММ
Мұратова Еркежан ағайынды Абдуллиндер атындағы Өнер колледжінің БММ, Өскемен қаласы.
3 орын: Жалецкая Анастасия Павлодар қ. БММ.
Қатысқаны үшін дипломдармен марапатталды: Ахмет Жандос пен Мельнов Данил - Павлодар қ. БММ. Біз конкурстың барлық қатысушыларын шын жүректен құттықтаймыз және конкурсқа қатысушыларды дайындаған оқытушыларға алғысымызды білдіреміз!