2021,мамыр,20 Тәжірибе бойынша Конкурс

• Category: 2021,мамыр
  • Published on Thursday, 20 May 2021 05:05

Биыл алғаш рет музыкалық колледж студенттері арасында тәжірибе бойынша байқау республикалық деңгейде ұйымдастырылды. Павлодар музыканттары үшін жобаның тұрақты демеушілері – Павлодар облысының Қазақстанның іскер әйелдер қауымдастығының мүшелері Дяк Аурики Георгиевна және Долтес Галина.
Бұл жобаны құру идеясы музыкалық колледж әкімшілігінде Worldskills халықаралық коммерциялық емес қозғалысын өткізу үлгісі негізінде пайда болды.
«Trainee-2021» - pedagogical skills in music education, бұл музыкалық білім беруде педагогикалық дағдыларды дамытуға бағытталған жоба. Бұл жоба туралы толығырақ музыкалық колледждің muzcomplexpavl.edu.kz веб - сайтынан білуге болады.
Жоба «Талап» КЕАҚ, «Атамекен» ҰКП, Павлодар облысының білім басқармасы тарапынан қолдауға ие болып, республика бойынша әріптестер арасында оң пікірлер жинады. Біздің жоспарымызда оны халықаралық форматтағы беделді конкурсқа айналдыру және музыкалық білім беру мамандарын даярлау саласында үздік тәжірибелермен алмасу алаңын жасау. Осы идеяларды іске асыруда музыкалық колледждің қуатты педагогикалық әлеуеті, еліміздің және шетелдердің музыкалық білім беру мекемелерімен және Павлодар облысы бойынша ҚІӘА-мен ынтымақтастық бойынша орнатылған байланыстар көмектеседі, сол үшін біз өте ризамыз.